Caracteristici generale
| Tip ferăstrău | sabie |
| Material prelucrat | lemn |
| Tip capăt | în formă de L |
| Cantitatea | 1 buc |
| Lungimea lamei | 200 mm |
| Lățime lamei | 8 mm |
| Grosimea lamei | 0.9 mm |
| Dinți per inch | 12 TPI |
Specificațiile și imaginile produsului Pînză ferestrău Milwaukee 48475093 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.