Caracteristici generale
| Alimentare | acumulator |
| Flux de lumină | 4000 lm |
| Тип лампы | LED |
| Тип аккумулятора | Li-Power ,
LiHD |
| Напряжение аккумулятора | 18 V |
| Емкость аккумулятора | 10 A*h |
| Grad de protecție | IP54 |
| Индикатор заряда | da |
| Время работы от аккумулятора | 6 ore |
| Корпус | aluminiu ,
plastic |
| Количество положений | 2 |
| Greutate | 1.9 kg |
| Dimensiuni | 186x155x276 mm |
| În plus | Încărcător de telefon mobil |
Specificațiile și imaginile produsului Lanterna pro Metabo 601505850 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.