Caracteristici generale
| Alimentare | acumulator |
| Putere | 5 W |
| Flux de lumină | 500 lm |
| Тип лампы | LED |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 18 V |
| Аккумулятор в комплекте | nu |
| Зарядное устройство | nu |
| Lungimea cablu | 3 m |
| Корпус | plastic |
| Greutate | 0.15 kg |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.24 kg |
| Producător | Yato |
| Cod EAN | 5906083109201 |
Specificațiile și imaginile produsului Lanterna pro Yato YT-829683 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.