KD11965 — aspirator profesional cu acumulator, cu un diametru de 240 mm și o capacitate maximă de încărcare de până la 300 kg. Dispozitivul este conceput pentru a permite transportul sigur și confortabil pe suprafețe netede, cum ar fi sticla, plăcile de piatră și foile metalice.
Datorită acumulatorului încorporat cu o capacitate de 3000 mAh și a unității de alimentare moderne USB-C, aspiratorul asigură o funcționare îndelungată dintr-o singură încărcare, iar designul său ergonomic sporește confortul și siguranța utilizării în orice condiții.
| Tip | ventuză |
| Capacitate de ridicare | 300 kg |
| Numar ventuze | 1 buc. |
| Diametru ventuzei | 240 mm |
| Material | plastic , cauciuc |
| Suitcase | da |
| Greutate | 1.8 kg |
| Producător | Kraft&Dele |









