| Capacitate tocare | 3 kg/min |
| Putere maximă | 2000 W |
| Funcţie revers | da |
| Numarul de grătare de tocat | 3 |
| Diametru gaura | 3/5/7 mm |
| Duză pentru cârnați | da |
| Tavă | inox |
| Carcasă | metal , plastic |
| Picioruse de cauciuc | da |
| Culoare | negru |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Kraft&Dele |









