Caracteristici generale
| Tip | centrifugal |
| Putere | 800 W |
| Trepte de viteza | 3 |
| Diam. tub alimentare | 6.5 mm |
| Cană pentru suc | 0.45 l |
| Recipient pentru pulpă de fructe | 1.5 l |
| Material carcasă | plastic |
| Material sita centrifuga | inox |
| Picior cu ventuză | da |
| Lungime cablu | 1 m |
| Culoare | negru |
| Greutate | 3.9 кg |
| Dimensiuni | 38.7х22х32.5 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Adler |
| Cod EAN | 5905575902061 |
Specificațiile și imaginile produsului Storcător Adler AD-4132 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.