| Tip | de citrice |
| Putere | 30 W |
| Cană pentru suc | 0.8 l |
| Material carcasă | plastic |
| Picior cu ventuză | da |
| Lungime cablu | 1.1 m |
| Culoare | inox |
| Greutate | 0.7 кg |
| Dimensiuni | 234x162x162 mm |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.9 kg |
| Producător | Gorenje |
| Cod EAN | 3838782560545 |









