Caracteristici generale
| Putere | 1700 W |
| Volume | 5 l |
| Bol detaşabil | da |
| Acoperire antiaderentă a bolului | da |
| Display | da |
| Termostat reglabil | 80-200 °C |
| Timer | 60 min |
| Numărul de programe | 8 |
| Material carcasă | plastic ,
metal |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 36.5x29.1x33.5 cm |
| Greutate | 6 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 6.6 kg |
| Producător | Gorenje |
| Cod EAN | 3838782543340 |
Specificațiile și imaginile produsului Aerogril Gorenje AF1700DB sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.