Caracteristici generale
| Putere | 2600 W |
| Materialul tălpii | ceramica |
| Jet de abur continuu | 30 g/min |
| Jet de abur | 190 g/min |
| Jet de abur vertical | da |
| Pulverizator | da |
| Sistem antipicurare | da |
| Rezervor de apa | 350 ml |
| Functie de auto-curatare | da |
| Oprire automată | da |
| Libertate a firului la 360 de grade | da |
| Lungime cablu | 2.5 m |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 142x151x310 mm |
| Greutate | 1.6 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 1.8 kg |
| Producător | Gorenje |
| Cod EAN | 3838782543401 |
Specificațiile și imaginile produsului Fier de călcat Gorenje SIH2600BKG sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.