Caracteristici generale
| Putere | 2600 W |
| Materialul tălpii | ceramica |
| Talpă fierului de calcat | SteamGlide Advanced |
| Jet de abur continuu | 50 g/min |
| Jet de abur | 250 g/min |
| Jet de abur vertical | da |
| Pulverizator | da |
| Sistem antipicurare | da |
| Functie de auto-curatare | da |
| Lungime cablu | 2 m |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 128x153x319 mm |
| Greutate | 1.5 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Philips |
| Cod EAN | 8710103882695 |
Specificațiile și imaginile produsului Fier de călcat Philips GC4567/80 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.