Caracteristici generale
| Suprafață de lucru | 1200x380 mm |
| Fier | da |
| Generator de abur | da |
| Putere de încălzire | 2000 W |
| Presiunea maximă a vaporilor | 3.5 bar |
| Rezervorul de apă | 0,5 / 0,8 l |
| Timp de încălzire | 4 min |
| Adăugarea apei în timpul funcționării | da |
| Dimensiuni | 1450x462x960 mm |
| Greutate | 12.6 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Sistem de calcat cu abur Karcher SI 4 EasyFix Iron (1.512-462.0) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.