| Tip | pe podea |
| Putere | 2300 W |
| Presiunea maximă a aburilor | 4 bar |
| producția de abur | 33 g/min |
| Capacitate rezervor | 2400 ml |
| Timp de încălzire | 10 min |
| Regulator de debit al aburilor | pe corp |
| Accesorii | pentru podele , pentru sticlă , perie rotundă , perie triunghiulară |
| Lungime cablu | 6 m |
| Culoare | negru |
| Greutate | 8 kg |
| Dimensiuni | 460x320x320 mm |
| Producător | Lavor |









