Caracteristici generale
| Tip | pe podea |
| Putere | 1900 W |
| Presiunea maximă a aburilor | 3.5 bar |
| Capacitate rezervor | 1000 ml |
| Timp de încălzire | 0.5 min |
| Accesorii | duza punctuala ,
duză de mână ,
perie rotunda ,
duză de podea: EasyFix |
| Lungime cablu | 4 m |
| Culoare | alb |
| Greutate | 3.1 kg |
| Dimensiuni | 360x236x253 mm |
| În plus | cârpă universală pentru podea EasyFix ,
husă din microfibră pentru atașarea mâinii ,
anticalcar (cartuș) ,
tuburi prelungitoare (2 x 0,5 m) |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 4.62 kg |
| Producător | Karcher |
| Cod EAN | 4054278975139 |
Specificațiile și imaginile produsului Curățitor de abur Karcher SC 3 (1.513-650.0) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.