Caracteristici generale
| Putere | 2200 W |
| Materialul tălpii | ceramica |
| Talpă fierului de calcat | Perfect Glide |
| Jet de abur continuu | 30 g/min |
| Jet de abur | 90 g/min |
| Jet de abur vertical | da |
| Pulverizator | da |
| Sistem antipicurare | da |
| Rezervor de apa | 280 ml |
| Functie de auto-curatare | da |
| Sistem anticalcar | da |
| Lungime cablu | 2.5 m |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 133x145x320 mm |
| Greutate | 1.3 kg |
| Țara producătoare | Slovenia |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Gorenje |
| Cod EAN | 3838782404719 |
Specificațiile și imaginile produsului Fier de călcat Gorenje SIH2200DGT sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.