Caracteristici generale
| Volum | 1.7 l |
| Putere | 2200 W |
| Bază rotativă la 360° | da |
| Filtru anticalcar | da |
| Indicator nivel apa | da |
| Oprire automată | da |
| Protecţie fierbere uscată | da |
| Lungime cablu | 0.6 m |
| Culoare | alb |
| Carcasă | plastic |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 1.1 kg |
| Producător | Gorenje |
| Cod EAN | 2999001273491, 3838782693083 |
Specificațiile și imaginile produsului Fierbator de apa Gorenje K17XG sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.