Caracteristici generale
| Tip | solo |
| Panou comanda | mecanic |
| Capacitate | 20 litri |
| Diametru platou rotativ | 25.5 cm |
| Deschidere usa | mâner |
| Puterea de ieșire a microundelor | 800 W |
| Nivele Putere | 5 |
| Tip de curățare | hidrolitic |
| Iluminare interioara | da |
| Semnal sonor | da |
| Timer | da |
| Lăţime | 45.5 cm |
| Înălţimea | 26.1 cm |
| Adâncime | 35.3 см |
| Culoare | negru |
| Greutate | 10.3 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 11.4 kg |
| Producător | Gorenje |
| Cod EAN | 3838782667336 |
Specificațiile și imaginile produsului Cuptor cu microunde Gorenje MO20A3BH sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.