| Tip | solo |
| Panou comanda | mecanic |
| Capacitate | 20 litri |
| Diametru platou rotativ | 24 cm |
| Deschidere usa | buton |
| Puterea de ieșire a microundelor | 700 W |
| Nivele Putere | 5 |
| Iluminare interioara | da |
| Semnal sonor | da |
| Timer | da |
| Lăţime | 44 cm |
| Înălţimea | 26 cm |
| Adâncime | 34 см |
| Culoare | negru |
| Producător | MPM |




















