| Tip | cu picurare |
| Putere | 1150 W |
| Capacitate rezervor de apă | 1.3 litri |
| Funcţie păstrarea de caldură | da |
| Indicator de nivel al apei | da |
| Oprire automata | da |
| Material carcasă | plastic |
| Culoare | negru |
| Greutate | 2.2 kg |
| Dimensiuni | 35.8x14x32.5 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Beko |
























