Caracteristici generale
| Volum | 1.8 l |
| Putere | 2200 W |
| Indicator nivel apa | da |
| Oprire automată | da |
| Protecţie fierbere uscată | da |
| Iluminarea | da |
| Lungime cablu | 0.75 m |
| Culoare | alb |
| Carcasă | sticlă ,
plastic |
| Greutate | 1 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 1.29 kg |
| Producător | Polaris |
| Cod EAN | 5055539179241 |
Specificațiile și imaginile produsului Fierbator de apa Polaris PWK 1797CGL White sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.