Caracteristici generale
| Tip | solo |
| Panou comanda | mecanic |
| Capacitate | 20 litri |
| Diametru platou rotativ | 24.5 cm |
| Deschidere usa | lateral |
| Puterea de ieșire a microundelor | 700 W |
| Nivele Putere | 6 |
| Iluminare interioara | da |
| Semnal sonor | da |
| Timer | da |
| Oprire automata | da |
| Lăţime | 45.2 cm |
| Înălţimea | 26.2 cm |
| Adâncime | 32.5 см |
| Culoare | alb |
| Greutate | 10.7 kg |
Alte informații
| Producător | Beko |
| Cod EAN | 8690842274176 |
Specificațiile și imaginile produsului Cuptor cu microunde Beko MOC201002W sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.