Caracteristici generale
| Tip | solo |
| Panou comanda | digital |
| Display digital | da |
| Ceas digital | da |
| Capacitate | 20 litri |
| Deschidere usa | mâner |
| Puterea de ieșire a microundelor | 700 W |
| Nivele Putere | 5 |
| Semnal sonor | da |
| Lăţime | 45.1 cm |
| Înălţimea | 25.7 cm |
| Adâncime | 34.5 см |
| Culoare | alb |
| Greutate | 12.5 kg |
| Țara de fabricație | Polonia |
Specificațiile și imaginile produsului Cuptor cu microunde MPM 20 KMG-03/W sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.