Caracteristici generale
| Tip | solo |
| Panou comanda | digital |
| Display digital | da |
| Ceas digital | da |
| Capacitate | 20 litri |
| Diametru platou rotativ | 24.5 cm |
| Deschidere usa | buton |
| Puterea de ieșire a microundelor | 700 W |
| Nivele Putere | 11 |
| Iluminare interioara | da |
| Semnal sonor | da |
| Timer | da |
| Oprire automata | da |
| Lăţime | 44 cm |
| Înălţimea | 25.8 cm |
| Adâncime | 33.4 см |
| Culoare | alb |
| Greutate | 10 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Daewoo |
| Cod EAN | 5999570750062 |
Specificațiile și imaginile produsului Cuptor cu microunde Daewoo DM-2021DW sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.