| Tip | solo |
| Panou comanda | digital |
| Display digital | da |
| Ceas digital | da |
| Capacitate | 23 litri |
| Deschidere usa | buton |
| Puterea de ieșire a microundelor | 800 W |
| Nivele Putere | 5 |
| Numărul de moduri de gătit | 8 |
| Lăţime | 48.2 cm |
| Înălţimea | 29 cm |
| Adâncime | 37.5 см |
| Culoare | negru |
| Greutate | 11 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Midea |
| Cod EAN | 6944271673454 |




















