| Tip hota | incorporabila |
| Lăţime | 70 cm |
| Tip Absorbtie | evacuare , recirculare |
| Control | mecanic |
| Numar viteze | 3 |
| Numar motoare | 1 |
| Capacitate de absorbtie | 900 m³/h |
| Putere | 210 W |
| Putere iluminare | 2x1,5 W |
| Tip iluminare | LED |
| Filtru | de grăsime |
| Culoare | inox |
| Dimensiuni generale (LxAxÎ) | 70x28.4x24.8 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Midea |
| Cod EAN | 4627121253687 |









