Caracteristici generale
| Putere | 2800 W |
| Materialul tălpii | ceramica |
| Talpă fierului de calcat | PRO 5 Ceramic |
| Jet de abur continuu | 50 g/min |
| Jet de abur | 200 g/min |
| Jet de abur vertical | da |
| Pulverizator | da |
| Sistem antipicurare | da |
| Rezervor de apa | 400 ml |
| Functie de auto-curatare | da |
| Sistem anticalcar | da |
| Oprire automată | da |
| Libertate a firului la 360 de grade | da |
| Lungime cablu | 3 m |
| Culoare | albastru |
| Greutate | 1.4 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Polaris |
| Cod EAN | 5055539145352 |
Specificațiile și imaginile produsului Fier de călcat Polaris PIR 2821AK sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.