Caracteristici generale
| Tip dispozitiv | de ondulat |
| Numărul regimurilor de temperatură | 5 |
| Ecran LCD | da |
| Timp de încălzire | 15 s |
| Temperatură maximă | 200 °C |
| Funcţie ionica | da |
| Putere | 50 W |
| Dimensiuni ale plăcilor | 25х120 mm |
| Înveliş plăci | ceramică |
| Cablu rotativ | da |
| Lungime cablu alimentare | 2 m |
| Oprire automată | da |
| Culoare | bronz |
Specificațiile și imaginile produsului Ondulator de par Polaris PHS 2533K sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.