Caracteristici generale
| Tip dispozitiv | de ondulat |
| Numărul regimurilor de temperatură | 5 |
| Ecran LCD | da |
| Timp de încălzire | 30 s |
| Temperatură maximă | 210 °C |
| Diametru cleşte | 32 mm |
| Înveliş plăci | ceramică |
| Cablu rotativ | da |
| Lungime cablu alimentare | 1.8 m |
| Oprire automată | da |
| Stand incorporat | da |
| Husă | da |
| Mănușa rezistentă la căldură | da |
| Culoare | alb |
| Greutate | 297 g |
Specificațiile și imaginile produsului Ondulator de par Remington CI89H1 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.