Caracteristici generale
| Tip dispozitiv | de ondulat |
| Temperatură maximă | 200 °C |
| Dimensiuni ale plăcilor | 105x19 mm |
| Înveliş plăci | ceramică |
| Lungime cablu alimentare | 1.8 m |
| Culoare | negru |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Esperanza |
| Cod EAN | 5901299949559 |
Specificațiile și imaginile produsului Ondulator de par Esperanza Isabella EBL013 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.