Caracteristici generale
| Tip aragaz | inductie |
| Material suprafata de lucru | sticlă ceramică |
| Întrerupatori | sensor |
| Număr arzătoare | 1 |
| Putere arzătoare 1 | 2 kW |
| Dimensiuni arzător | Ø165 mm |
| Timer | da |
| Dimensiuni | 380x360x70 mm |
| Lungimea cablului de alimentare | 1.6 m |
| Culoare | negru |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Esperanza |
| Cod EAN | 5901299963869 |
Specificațiile și imaginile produsului Aragaz de masa Esperanza EKH011 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.