Caracteristici generale
| Tip mixer | cu suport |
| Putere | 2600 W |
| Numar viteze | 6 |
| Mixare planetară | da |
| Funcţie Pulse | da |
| Cârlige pentru aluat | da |
| Teluri | da |
| Capacitate bol | 7 l |
| Material bol | inox |
| Material carcasă | plastic |
| Lungime cablu | 1 m |
| Culoare | negru |
| Altele | bol suplimentar cu maner, volum 7 l ,
spatula de amestecare |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 7.4 kg |
| Producător | MPM |
| Cod EAN | 5903151036810 |
Specificațiile și imaginile produsului Mixer MPM MRK-20 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.