Caracteristici generale
| Tip control | mecanic |
| Număr de viteze | 10 |
| Funcţia Puls | da |
| Capacitate bol | 6 |
| Material bol | inox |
| Accesoriu pentru aluat | da |
| Accesoriu pentru frământat | da |
| Duză de amestecare | da |
| Putere | 1200 W |
| Lungime cablu de alimentare | 1.2 m |
| Culoare | bej |
| Material carcasa | plastic ,
metal |
| Dimensiuni | 357x187x368 mm |
| Greutate | 9 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 12 kg |
| Producător | Electrolux |
| Cod EAN | 7332543988808 |
Specificațiile și imaginile produsului Robot de bucătărie Electrolux E6KM1-4OWT sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.