Caracteristici generale
| Tip control | mecanic |
| Număr de viteze | 6 |
| Funcţia Puls | da |
| Capacitate bol | 7 |
| Material bol | inox |
| Mixare planetară | da |
| Maşină de tocat carne | da |
| Accesoriu pentru aluat | da |
| Accesoriu pentru frământat | da |
| Duză de amestecare | da |
| Putere | 2200 W |
| Lungime cablu de alimentare | 1 m |
| Culoare | argintiu |
| Material carcasa | inox ,
plastic |
| Dimensiuni | 425x248x376 mm |
| Altele | mașină de tocat carne cu o capacitate de până la 1,5 kg carne/min cu 3 site: 3, 5, 7 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 7 kg |
| Producător | Adler |
| Cod EAN | 5903887803953, 5903887803953 |
Specificațiile și imaginile produsului Robot de bucătărie Adler AD-4221 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.