Placa de îndreptat părul Adler AD 2325 este un partener indispensabil în coafarea zilnică a părului. Plăcile ceramice late, cu dimensiunile de 4,1 cm x 10,6 cm, asigură o distribuție uniformă a căldurii, reducând la minimum riscul de deteriorare a părului. Cu 7 setări de temperatură, de la 150°C la 210°C, placa de îndreptat părul se adaptează tuturor tipurilor de păr, asigurând rezultate optime de coafare.
Ecranul LCD alb, clar, permite un control ușor al temperaturii, iar vârful rece permite apăsarea sigură a plăcilor, fără riscul de arsuri. Cablul rotativ la 360 de grade și lungimea de 180 cm oferă libertate deplină de mișcare în timpul coafării, iar blocarea brațului facilitează depozitarea ușoară a dispozitivului.
Caracteristici ale produsului:
| Putere | 120 W |
| Numărul regimurilor de temperatură | 7 |
| Temperatură maximă | 210 °C |
| Dimensiuni ale plăcilor | 106x41 mm |
| Înveliş plăci | ceramică |
| Cablu rotativ | da |
| Lungime cablu alimentare | 1.8 m |
| Sistem blocare cleşti | da |
| Display | da |
| Culoare | alb |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Adler |
| Cod EAN | 5905575902733 |









