Caracteristici generale
| Putere | 650 W |
| Capacitate cuptor | 9 l |
| Termostat | 100-230 °C |
| Timer | 60 min. |
| Numărul de pahare de usi | 2 |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 285x365x221 mm |
| Culoare | negru |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Adler |
| Cod EAN | 5905575909428 |
Specificațiile și imaginile produsului Cuptor de masa Adler AD-6032 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.