Caracteristici generale
| Amplasarea congelator | jos |
| Tip de control | electronic |
| Capacitate totala | 249 L |
| Capacitate frigider | 179 L |
| Capacitate congelator | 70 L |
| Sistem dezghetare frigider | automată |
| Sistem dezghetare congelator | manual |
| Rafturi | sticlă |
| Numărul de rafturi | 4 |
| Ladă pentru legume și fructe | 1 |
| Numărul de compartimente din congelator | 3 |
| Clasa de eficiență energetică | E |
| Consum energetic | 216 KWh/An |
| Capacitate de congelare | 3.2 kg/24 h |
| Autonomie fara curent | 10 ore |
| Nivel de zgomot | 39 dB |
| Semnal acustic pentru usa deschisa | da |
| Uși reversibile | da |
| Clasa climatica | N ,
ST |
| Înălţime | 176.3 cm |
| Lăţime | 54 cm |
| Adâncime | 54.1 cm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Electrolux |
| Cod EAN | 7333394136721 |
Specificațiile și imaginile produsului Frigider incorporabil Electrolux ENS3SE18S sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.