| Tip hota | înclinată |
| Lăţime | 60 cm |
| Tip Absorbtie | evacuare |
| Control | sensor |
| Telecomandă | da |
| Numar viteze | 3 |
| Numar motoare | 1 |
| Capacitate de absorbtie | 800 m³/h |
| Putere iluminare | 1x4 W |
| Tip iluminare | LED |
| Filtru | de grăsime |
| Culoare | gri |
| Rama decor | sticla gri |
| Dimensiuni generale (LxAxÎ) | 59.4х38.5х71.4 cm |
| Diametru tub de evacuare | 12 cm |
| Țară producătoare | Turcia |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Backer |









