Caracteristici generale
| Capacitate tocare | 2.5 kg/min |
| Putere nominală | 800 W |
| Putere maximă | 2000 W |
| Funcţie revers | da |
| Numarul de grătare de tocat | 2 |
| Tavă | plastic |
| Carcasă | plastic |
| Picioruse de cauciuc | da |
| Depozitare integrată pentru accesorii | da |
| Lungime cablu | 0.9 m |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni | 150x250x300 mm |
| Greutate | 3.9 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 5.07 kg |
| Producător | Moulinex |
| Cod EAN | 3045371186769, 3045388186769 |
Specificațiile și imaginile produsului Maşina de tocat carne Moulinex ME626132 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.