| Tip grătar | barbecue , închis |
| Localizare | transportabil |
| Element de încălzire | TEN |
| Controlul | mecanic |
| Putere | 1600 W |
| Suprafață detașabil | da |
| Lățimea de lucru | 220 mm |
| Lungimea de lucru | 300 mm |
| Carcasă | plastic , metal |
| Culoare | negru |
| Acoperire non-stick | da |
| Indicator lansare de lucru | da |
| Dimensiuni | 417x318x201 mm |
| Greutate | 4 kg |
| Țara producătoare | China |
| Producător | Moulinex |
| Cod EAN | 3045380015012 |


















