Caracteristici generale
| Tip grătar | închis ,
deschis |
| Localizare | pe masa |
| Controlul | mecanic |
| Putere | 2000 W |
| Termostat reglabil | da |
| Suprafață detașabil | da |
| Lățimea de lucru | 230 mm |
| Lungimea de lucru | 340 mm |
| Carcasă | metal |
| Culoare | inox |
| Lungimea cablului | 1 m |
| Acoperire non-stick | da |
| Indicator lansare de lucru | da |
| Tava pentru picaturi | da |
| Dezactivare în caz de supraîncălzire | da |
| Oprire automată | da |
| Dimensiuni | 370x370x160 mm |
| Greutate | 5.5 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | First |
| Cod EAN | 9003898534429 |
Specificațiile și imaginile produsului Gratar electric First FA-5344-2 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.