Caracteristici generale
| Tip grătar | închis ,
deschis |
| Localizare | pe masa |
| Controlul | digital |
| Putere | 2100 W |
| Display | da |
| Suprafață detașabil | da |
| Lățimea de lucru | 250 mm |
| Lungimea de lucru | 310 mm |
| Carcasă | metal |
| Culoare | inox |
| Acoperire non-stick | da |
| Indicator lansare de lucru | da |
| Tava pentru picaturi | da |
| Dimensiuni | 380x350x190 mm |
| Greutate | 3 kg |
| În plus | 7 programe: decongelare, hamburger, bacon, carnati, peste, pui, vita |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | First |
| Cod EAN | 9003698534436 |
Specificațiile și imaginile produsului Gratar electric First FA-5344-3 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.