Caracteristici generale
| Putere | 2400 W |
| Materialul tălpii | ceramica |
| Jet de abur continuu | 30 g/min |
| Jet de abur vertical | da |
| Pulverizator | da |
| Sistem antipicurare | da |
| Rezervor de apa | 450 ml |
| Functie de auto-curatare | da |
| Sistem anticalcar | da |
| Utilizare wireless | da |
| Lungime cablu | 1.8 m |
| Culoare | roșu |
| Dimensiuni | 150x300x125 mm |
| Greutate | 1.3 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | First |
| Cod EAN | 9003898001983 |
Specificațiile și imaginile produsului Fier de călcat First FA-5633-4-RE sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.