Caracteristici generale
| Tip dispozitiv | de ondulat |
| Numărul regimurilor de temperatură | 1 |
| Putere | 45 W |
| Diametru cleşte | 25 mm |
| Înveliş plăci | ceramică |
| Cablu rotativ | da |
| Lungime cablu alimentare | 1.8 m |
| Culoare | negru |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Adler |
| Cod EAN | 5902934838955 |
Specificațiile și imaginile produsului Ondulator de par Adler AD-2115 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.