Caracteristici generale
| Tip dispozitiv | de ondulat |
| Temperatură maximă | 200 °C |
| Putere | 25 W |
| Diametru cleşte | 19 mm |
| Cablu rotativ | da |
| Culoare | verde |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | First |
| Cod EAN | 9003898056716 |
Specificațiile și imaginile produsului Ondulator de par First FA-5671 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.