Caracteristici generale
| Tip cantar | electronic |
| Greutate maxima | 150 kg |
| Diviziune | 100 g |
| Eroare admisibila | 100 g |
| Pornire automata | da |
| Oprire automata | da |
| Indicator de suprasarcină | da |
| Platforma | sticlă |
| Culoare | transparent |
| Dimensiuni | 30x30x1.9 cm |
| Greutate | 1.4 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | First |
| Cod EAN | 9003898001105 |
Specificațiile și imaginile produsului Cântar de podea First FA-8013-3-WI sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.