Caracteristici generale
| Numar piepteni | 14 |
| Lungimea minimă | 0.5 mm |
| Lungimea maximă | 16 mm |
| Alimentare | acumulator |
| Timp de incarcare a bateriei | 1 ore |
| Autonomie | 120 min |
| Husă | da |
| Culoare | argintiu |
| Set | Mini aparat de tuns pentru conturare precisă ,
aparat de tuns pentru nas și urechi ,
aparat de tuns pentru corp ,
pieptene reglabil pentru tundere de precizie ,
pieptene reglabil ,
pieptene pentru zona intimă ,
2 piepteni (12 și 16 mm) ,
pieptene pentru sprâncene ,
perie de curățare ,
pieptene de călătorie ,
încărcare USB-A |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.48 kg |
| Producător | Philips |
| Cod EAN | 8720689044950 |
Specificațiile și imaginile produsului Maşină de tuns barba Philips MG7941/15 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.