Caracteristici generale
| Numar piepteni | 10 |
| Lungimea minimă | 0.8 mm |
| Lungimea maximă | 25 mm |
| Lăţimea cuţitului | 46 mm |
| Alimentare | acumulator |
| Timp de incarcare a bateriei | 3 ore |
| Autonomie | 120 min |
| Culoare | negru |
| Greutate | 263 g |
| Set | 10 accesorii de tăiere: 1,5, 3, 4,5, 6, 10, 13, 16, 19, 22 și 25 mm ,
baza de incarcare ,
adaptor de alimentare ,
ulei ,
perie ,
șurubelniță pentru bloc de cuțite ,
pârghie de rezervă pentru selectarea lungimii de tunsoare ,
4 agrafe de păr de marcă |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Kiepe |
Specificațiile și imaginile produsului Aparat de tuns Kiepe Snoods 6202 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.