| Numar piepteni | 8 |
| Trepte de taiere | 9 |
| Lungimea minimă | 0.8 mm |
| Lungimea maximă | 25 mm |
| Lăţimea cuţitului | 40 mm |
| Alimentare | сеть |
| Culoare | roșu , argintiu |
| Greutate | 620 g |
| Țara producătoare | USA |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Wahl |
| Cod EAN | 043917027234, 5996415032413 |









