Caracteristici generale
| Tip | bărbătesc |
| Tipul sistemului de bărbierit | sita |
| Utilizate | uscat |
| Număr capete de bărbierit | 1 |
| Putere | 3 W |
| Alimentare | acumulator |
| Timp de încărcare baterie | 8 ore |
| Autonomie | 45 min |
| Culoare | negru |
| Greutate | 45 g |
| Accesorii | carcasa metalica ,
husă de catifea ,
cablu de încărcare ,
plasă de rezervă și cuțit ,
perie de curățare a cuțitelor |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.29 kg |
| Producător | Wahl |
| Cod EAN | 043917006888 |
Specificațiile și imaginile produsului Aparat de ras Wahl 3615-1016 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.