Caracteristici generale
| Tip cantar | mecanic |
| Greutate maxima | 130 kg |
| Diviziune | 100 g |
| Eroare admisibila | 100 g |
| Platforma | plastic |
| Culoare | gri |
| Dimensiuni | 24x22.5x3.5 cm |
| Greutate | 1.5 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 1.35 kg |
| Producător | First |
| Cod EAN | 9003898000528 |
Specificațiile și imaginile produsului Cântar de podea First FA-8020-GR sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.