Caracteristici generale
| Numar piepteni | 5 |
| Lungimea minimă | 0.2 mm |
| Lungimea maximă | 5 mm |
| Alimentare | acumulator |
| Timp de incarcare a bateriei | 3 ore |
| Autonomie | 45 min |
| Culoare | gri |
| Set | 4 piepteni ,
accesoriu punctual ,
cutie de depozitare ,
stație de încărcare magnetică |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.49 kg |
| Producător | BaByliss |
| Cod EAN | 3030050195521 |
Specificațiile și imaginile produsului Maşină de tuns barba Babyliss OT996E sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.